آووکادو ایرانی درشت – یک عدد

آووکادو ایرانی درشت – یک عدد

0 دیدگاه مشتری فروخته شد: 1

آووکادو ایرانی درشت – یک عدد

0 دیدگاه مشتری فروخته شد: 1
معرفی

آووکادو یک میوه‌ی سبز یا سیاه رنگ است که بر روی درختانی همیشه سبز، در آب و هوای گرم می‌روید. این آووکادو تولید کشور ایران می باشد. آووکادو دارای روغنی سالم برای قلب، و همه کاره است و می‌توان از آن در انواع بسیاری از دستورات غذایی استفاده کرد. همچنین شامل بسیاری مواد مغذی دیگر نیز هست که همگی برای سلامتی مفیدند. در حالیکه این میوه می‌تواند بخش مغذی برنامه‌ی غذایی شما باشند، اما در عین حال باید از مشکلات بالقوه‌ی آووکادو با خبر باشید.

اگرچه آووکادو یک میوه است، اما می‌توانید در بسیاری از دستور پخت‌ها از آن بعنوان سبزی استفاده کنید. می‌توانید آنرا تکه تکه کنید و به سالادتان بیفزایید، یا آنرا به سالاد میوه‌تان اضافه کنید. می‌توانید وقتی که فرزندتان توانست جامدات بخورد، آنرا له کنید و به او بدهید، یا اینکه به قطعات کوچکی تقسیمش کنید تا خودش گاز بزند و بخورد! می‌توانید آنرا با آبلیمو، گوجه فرنگی، گیشنیز، پیاز و نمک پوره کنید و با آن گوآکاموله درست کنید و آنرا با چیپس بخورید یا در ساندویچتان بریزید. حتی می‌توانید آووکادو را بصورت گرم هم مصرف کنید، بدین صورت که با روغن و لیمو مخلوطش کرده و بهمراه میگو و پاستا یا با سوپتان سرو کنید.

آووکادو یکی از آن میوه هایی است که مقداری از هر آنچه بدن شما نیاز دارد را دارد. حاوی ویتامین A، B1، B2، B5، B6، C، E، K، منیزیم، پتاسیم، فیبر غذایی، کربوهیدرات، چربی ها، آهن، فسفر و موارد دیگر است. چربی موجود در میوه تک اشباع است که اغلب به عنوان چربی سالم از آن یاد می شود، مصرف آن را بدون هیچ خطری برای سلامتی ایمن می کند. برخی از این مواد مغذی در میوه به مقدار زیاد وجود دارد و یک آووکادو می‌تواند حاوی 150 کالری یا حتی بیشتر باشد. تمام این مواد مغذی مورد نیاز بدن هستند، آن را در فرم نگه می دارند و به طور کلی احساس بهتری به شما می دهند.
0